شرایط استفاده

قانون عمومی

کلیه قوانین دیجیران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز مؤظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در سرویس‏‌های دیجیران تغییراتی در ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

 

ثبت و پردازش سفارش

- سایت دیجیران به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در اختیار کاربران قرار دارد و کاربران می توانند در تمامی ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت نمایند.

- پیگیری و ارسال سفارشات در روزهای شنبه تا پنج شنبه به غیر از ایام تعطیلی رسمی انجام می شود. 

- دیجیران تمام تلاش خود را نسبت به به روز رسانی سایت انجام میدهد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به قیمت گذاری و موجودی کالاها در سایت، حق کنسل نمودن سفارش برای دیجیران محفوظ است. دیجیران در اسرع وقت وجوه دریافتی را به به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز می‌نماید و یا مشتری می تواند محصول دیگری را سفارش دهد.

- کاربران مؤظف هستند زمان ثبت سفارش اطلاعات خود را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در صورت ثبت اطلاعات ناقص سفارش پیگیری و ارسال نخواهد شد. مشتریان می توانند آدرس، نام و تلفن شخص دیگری را در زمان تکمیل خرید وارد نمایند. در این صورت تحویل گیرنده باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد.

- افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نمی باشد و هیچ گونه حقی را برای مشتری ایجاد نمی نماید.

 

ارسال سفارش

- امکان پرداخت در محل برای سفارش هایی که از طریق باربری ارسال می شود وجود ندارد.

- فاکتورهای بالای 30 میلیون ریال باید پیش از ارسال از طریق کارت به کارت و یا پرداخت آنلاین تسویه شود.

- تحویل سفارشات در اماکن عمومی امکان پذیر نمی باشد و آدرس تحویل باید دقیق و قابل استناد باشد.

- دیجیران تمام تلاش خود را می کند تا محصولات بدون آسیب و سالم به دست مشتری در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی استاندارد تمامی محصولات، اعلام بارنامه مرسوله به کاربر به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل برعهده شرکت حمل کننده می باشد.

- در صورت معیوب بودن دستگاه و یا مغایرت در عرض 24 ساعت پس از تحویل سفارش به دیجیران اطلاع دهید تا مراحل پیگیری در اسرع وقت انجام گیرد.

 

قیمت گذاری

- با توجه به وضعیت نوسان های موجود در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری دیجیران مؤظف است در اولین فرصت موضوع را به اطلاع سفارش دهنده برساند و سفارش را به روز رسانی و یا لغو نماید.

- درصورتی که کالایی پیش از ارسال شامل کاهش قیمت گردد سفارش به روز رسانی شده و قیمت جدید بر روی سفارش اعمال می گردد و الباقی مبلغ واریزی به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

 

حریم شخصی

دیجیران متعهد می گردد از تمامی اطلاعات سفارش دهنده محافظت نماید و اطلاعات را در اختیار افراد غیر قرار ندهد.

تنها مرجع رسمی و مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، سایت www.digiran.net می باشد.

کاربران جهت برقراری ارتباط می توانند تنها از بخش تماس با ما استفاده نمایند.